ترجمه متن - ترجمه مقاله - ترجمه تخصصی - ترجمه متن فارسی به انگلیسی

دوشنبه 3 آبان ماه 1395
کاربران
نام کاربری
رمز عبور
برآورد تقریبی قیمت ترجمه
زمینه :
زبان ترجمه :
تعداد کلمات :
کیفیت ترجمه :

لینک های مفید

 

استخدام مترجم

گروه مترجمین ایران زمین با داشتن تعداد کثیری از منابع و مشترکین جذب مشتری جهت سفارش ترجمه و همچنین وجود تعداد زیادی از مشتریان دائمی حقیقی و حقوقی بطور روزانه، به فعالیت گسترده ای در زمینه های ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی می پردازد و در این راستا مترجمین متعهد و کاردانی که به امر ترجمه انگلیسی به فارسی یا ترجمه فارسی به انگلیسی علاقمند هستند و بطور جدی قصد پیشرفت و ایجاد درآمدی مناسب از این طریق را دارند، همیشه مورد نیاز این گروه بوده و هستند.

مترجمینی که با گروه مترجمین ایران زمین همکاری می نمایند، ضمن داشتن وجدان کاری، تعهد و مسئولیت پذیری بالا دارای شرایط زیر می باشند:

داشتن حداقل 2 سال سابقه ترجمه

داشتن تخصص در حداقل 2 زمینه علمی خاص ترجمه

داشتن توان ترجمه و تایپ حداقل 5 صفحه ترجمه در روز

داشتن حساب بانکی شخصی

داشتن تلفن همراه شخصی

دسترسی نامحدود به اینترنت

در دسترس بودن بطور مداوم

مترجم های آنلاین گروه مترجمین ایران زمین، پس از بررسی توانمندیها در رشته های خاص تعریف شده، به زیرگروه های رشته های مربوطه معرفی می شوند و در صورت در دسترس بودن دائمی، تبحر و وجدان کاری بالا، بطور دائم از سوی گروه مترجمین ایران زمین سفارش ترجمه دریافت می کنند و از مزایای منحصر بفردی نیز برخوردار می گردند. در صورت تمایل جهت پیوستن به گروه مترجمین ایران زمین، ثبت نام کنید.

ثبت نام مترجم


دسترسی سریع
فیس بوک گروه مترجمین ایران زمینتوییتر گروه مترجمین ایران زمینگوگل پلاس گروه مترجمین ایران زمینپینترست گروه مترجمین ایران زمینبلاگ گوگل گروه مترجمین ایران زمین
Google Plus