گروه مترجمین ایران زمین

 

ترجمه آنلاين متن تخصصی و مقاله ISI از انگليسی به فارسی و از فارسی به انگليسی 

اطلاعات حسابهای بانکی ، در گروه مترجمين ايران زمین بر اساس صفحه ای 250 کلمه تعيين شده است.


ترجمه آنلاین متن تخصصی و مقاله ISI  در دو گروه کيفيتی ترجمه خيلی خوب و ترجمه عالی در دو بخش از انگليسی به فارسی و از فارسی به انگليسی انجام می پذيرد.در گروه مترجمین ایران زمین، به منظور رفاه حال کاربران گرامی، دانشجویان و محققین و اساتید محترم، تعرفه های متنوعی برای خدمات ترجمه آنلاین متن تخصصی و مقاله ISI در نظر گرفته شده است. ترجمه متون تخصصی و مقاله ISI شما با هر بودجه ای در این گروه قابل انجام است.


با  وجود قیمت ترجمه قابل انطباق با هر بودجه، کیفیت ترجمه در سطح عالی قرار دارد. گارانتی سه ماهه کیفیت ترجمه آنلاین متن تخصصی و مقاله ISI نیز جهت رفاه حال کاربران گرامی در نظر گرفته شده است. بنابراین، با اطمینان کامل از همراهی گروه مترجمین ایران زمین تا انجام کامل ترجمه متن تخصصی و مقاله ISI، سفارش ترجمه خود را به ما بسپارید. کاربران گرامی می توانند از طریق درگاه پرداخت اینترنتی موجود در سایت پس از ثبت سفارش ترجمه خود، و یا از طریق خودپردازهای عضو شتاب نسبت به پرداخت هزینه ترجمه اقدام نمایند.


توجه داشته باشيد که مهلت پرداخت هزينه خدمات ترجمه آنلاين متن 48ساعت می باشد و در صورت عدم پرداخت بهای ترجمه در اين مدت، سفارش لغو خواهد شد. در صورتی که در زمان تعيين شده موفق به پرداخت وجه ترجمه متن و مقاله خود نشديد، پشتیبانی گروه را مطلع سازيد تا از حذف سفارش جلوگیری نمایند.اطلاعات حساب بانکی گروه مترجمین ایران زمین

بنام: سعیده شفایی پور

شماره کارت بانکی
9046  7803 3379 6104
شماره حساب  - بانک ملت
4939007727

کاربران
نام کاربری
رمز عبور
برآورد تقریبی قیمت ترجمه
زمینه :
زبان ترجمه :
تعداد کلمات :
کیفیت ترجمه :

لینک های مفید