گروه مترجمین ایران زمین

 
ربات ترجمه متن  
ربات تلگرام ترجمه | کلیک کنید
 

ربات ترجمه متن تلگرام گروه مترجمین ایران زمین به منظور سهولت در ارسال سفارش ترجمه، پیگیری و دریافت فایل ترجمه شده برای کاربران گرامی راه اندازی گردید.

کاربران گرامی می توانند با انجام مراحل زیر به ربات ترجمه متن تلگرام گروه مترجمین ایران زمین دسترسی پیدا کنند و نسبت به ثبت سفارش ترجمه متن و مقالات خود و یا پیگیری و دریافت فایل ترجمه شده اقدام نمایند.

کار با ربات ترجمه تلگرام گروه مترجمین ایران زمین بسیار ساده در نظر گرفته شده است. ابتدا در نرم افزار تلگرام خود بر روی موبایل، تبلت و یا کامپیوتر خود اسم ربات ترجمه را نوشته و ربات گروه مترجمین ایران زمین را با تایپ نام “Etransteambot” فراخوانی کنید و یا با استفاده از تایپ یوزرنیم ربات ترجمه “iranzamintranslation_bot@” به ربات دسترسی پیدا می کنید. سپس با ضربه زدن بر روی دکمه "عضو شوید" عضو گروه مترجمین ایران زمین شوید.

با استفاده از دکمه " تعرفه ترجمه " در ربات ترجمه تلگرامی گروه مترجمین ایران زمین، لیست کاملی از هزینه و زمان تحویل ترجمه با اتصال به وبسایت گروه مترجمین ایران زمین www.etransteam.com نمایش داده می شود.

برای ارسال سفارش ترجمه از طریق ربات ترجمه تلگرام گروه مترجمین ایران زمین کافی است بر روی دکمه " سفارش ترجمه" ضربه بزنید و فایل ترجمه خود را برای بررسی و اعلام هزینه ترجمه و زمان تحویل دهی ترجمه برای گروه مترجمین ایران زمین ارسال نمایید.

پس از گذشت زمانی کوتاه اطلاعات سفارش ترجمه ارسالی از طریق ربات تلگرامی ترجمه گروه مترجمین ایران زمین برای شما ارسال می گردد. در صورت موافقت و تمایل شما، پس از پرداخت هزینه ترجمه، اطلاعات پرداخت را با ذکر نام کاربری تلگرامی خود برای گروه از طریق ارسال پیام " دکمه ارسال اطلاعات پرداخت هزینه ترجمه" برای ربات ترجمه تلگرامی گروه مترجمین ایران زمین ارسال نمایید و منتظر دریافت تایید پرداخت هزینه ترجمه باشید.

بعد از تایید، سفارش ترجمه شما به جریان افتاده و در زمان مقرر فایل ترجمه شده از طریق ربات تلگرام ترجمه گروه مترجمین ایران زمین” Etransteambot” برای شما ارسال می گردد.

ربات ترجمه تلگرامی گروه مترجمین ایران زمین ارائه دهنده خدمات ترجمه متن و مقالات isi، ترجمه کتاب، ترجمه نشریه و مدارک اخذ بورسیه تحصیلی شامل رزومه، CV،CDRو غیره.

 

کاربران
نام کاربری
رمز عبور
برآورد تقریبی قیمت ترجمه
زمینه :
زبان ترجمه :
تعداد کلمات :
کیفیت ترجمه :

لینک های مفید