ترجمه مقالات تخصصی دانشجویان و محققین

کیفیت برتر، قیمت عادلانه، زمان حداقل

ترجمه مقالات تخصصی دانشجویان و محققین ، گروه مترجمین ایران زمین افتخار دارد در راستای خدمت رسانی به کلیه هموطنان گرامی در داخل و خارج از کشور در زمینه ترجمه با استخدام مترجمین زبده و کارآزموده، کلیه سفارشات ترجمه کاربران محترم را به بهترین نحو با کیفیت برتر و قیمتی منصفانه و رقابتی انجام دهد.

هدف ما جلب رضایت دو جانبه است، زیرا همکاری مستمر کاربران و اعضاء گروه مرهون اعتماد دو طرفه، عدالت و رضایت هر یک از طرفین می باشد.

پرسنل گروه مترجمین ایران زمین همواره تلاش داشته اند طوری رفتار و عمل نمایند که بالاترین میزان رضایت کاربران از خدمات ترجمه را محقق سازند، چرا که بخوبی می دانیم بازگشت کاربران راضی و ادامه همکاری با ایشان در سایه احترام، اعتماد و رضایتمندی هر چه تمام تر از خدمات ترجمه متن بوقوع خواهد پیوست.

 از مزایای استفاده از خدمات ترجمه متن انگلیسی به فارسی و ترجمه متن فارسی به انگلیسی در گروه مترجمین ایران زمین رسیدن به امتیازات ویژه ترجمه است. این گروه همواره بر این بوده است که قیمت ترجمه را در بازه ای تعریف کند که کمترین فشار را بر دانشجویان گرامی که بیشترین درصد مراجعه کنندگان برای ترجمه متن را به خود اختصاص می دهند، داشته باشد.

قیمت ترجمه متن تعریف شده در برگیرنده قیمت هر کلمه از متن ترجمه است که براساس حجم سفارش ترجمه آنلاین، تخفیف حجمی دریافت می کند و هر چه تعداد کلمات سفارش ترجمه متن بیشتر باشد، تخفیف ترجمه بیشتری لحاظ خواهد شد.
برآورد قیمت ترجمه براساس تعداد کلمات مزایای مناسبی را برای کاربران سفارش دهنده در پی خواهد داشت، به طور مثال فقط قسمت های قابل ترجمه از متن استخراج و قیمت گذاری می شوند و سایر بخشها نظیر رفرنس، تشکر و قدردانی و پاورقی های غیر مرتبط در قیمت ترجمه متن لحاظ نخواهند شد.

ضمن اینکه  فضاهای خالی صفحات، شکل ها و نمودارها و اندازه قلم تاثیری بر قیمت ندارند. تایپ سفارش متن نیز بصورت رایگان انجام خواهد شد و هزینه اضافی دریافت نمی گردد.بهای تمام شده سفارش ترجمه متن نیز در همان ابتدا اعلام می شود تا کاربران محترم بتوانند براحتی تصمیم گیری و مدیریت هزینه نمایند.

قیمت گذاری  ترجمه آنلاین با توجه به سطح بودجه کاربران و کیفیت ترجمه موردنظر ایشان به دو گروه خیلی خوب و عالی تقسیم شده است.

از آنجایی که سفارشات ترجمه متن از سوی کلیه اقشار جامعه از داخل و خارج کشور به گروه ارسال می شود، بنابراین براساس کیفیت درخواستی و مورد نیاز مشتریان خدمات ترجمه آنلاین و بودجه ای که در اختیار دارند، در زمینه ترجمه متن انگلیسی به فارسی و ترجمه متن فارسی به انگلیسی آنلاین، انتخاب از دو سطح خیلی خوب و عالی میسر خواهد بود. ترجمه متن با کیفیت عالی مناسب آندسته از مشتریانی است که جهت ترجمه مقاله برای ارسال به  ژورنالهای ISI به ثبت سفارش می پردازند و نیاز به گارانتی ترجمه بلند مدت دارند.

همچنین آندسته از مشتریانی که قصد ترجمه کتاب و چاپ آن را دارند نیز می بایست سفارش ترجمه را با کیفیت عالی ثبت نمایند تا ویرایش های تخصصی نیز علاوه بر ترجمه تخصصی توسط مترجمین زبده و متخصص ترجمه کتاب انجام گردد.