ترجمه مقاله ISI مدیریت- ترجمه مقالات ژورنال های خارجی

ترجمه مقاله ISI مدیریت

ترجمه مقاله ISI مدیریت از پر مخاطب ترین نیازها در دنیای مدیریت است. رشته مدیریت را می توان به عنوان شاه کلید مشکلات مربوط به سازمان های مختلف در هر جامعه معرفی کرد. اینکه چرا و چگونه به مشکلاتی همچون بیکاری پرداخت و یا اینکه چگونه به افسردگی، دلسردی، نا امیدی و مشکلات مربوط به کارکنان یک سازمان پرداخت، در حیطه تخصصی این رشته جای می گیرد. از طرفی تامین نیازهای فنی، خدماتی، درمانی و تفریحی جامعه، تنها با مدیران کارآمد که بیشترین کارآیی و بهره‌وری را داشته باشند، امکان ‌پذیر است. به همین دلایل است که رشته مدیریت در حوزه علوم انسانی در تمامی دانشگاه های معتبر دنیا، جهت فایق آمدن به مشکلات سازمانی تدریس می شود. رشته مدیریت در ایران دارای شاخه های متعددی است که برای مثال می توان به به‌ مدیریت‌ بازرگانی‌، صنعتی‌، دولتی‌، جهانگردی‌ ، بیمه‌، بیمه‌اکو، امور گمرکی‌ و امور بانکی‌ اشاره‌ کرد و همچنین‌ از شاخه‌ های‌ تخصصی ‌تری‌ مثل‌ مدیریت‌ کمیسریای‌ دریایی‌ یا اداره‌ امور بیمارستان ‌ها نام‌ برد. البته سه رشته اصلی مدیریت دولتی، بازرگانی و صنعتی در مقطع کارشناسی در دانشگاه ها بیشتر پذیرش دارند که در مقطع ارشد گرایش های آن زیادتر می گردد.

ترجمه مقاله ISI مدیریت در مقطع کارشناسی

از آن جایی که رشته مدیریت یکی از پر طرفدارترین رشته ها در ایران و جهان است و بعضی از گرایش های آن علاقمندان زیادی در سطح دنیا دارد. مقطع کارشناسی این رشته یک دوره خیلی مهم محسوب می شود و دانشجویان در این مقطع با اصطلاحات کاربردی زیادی روبرو می شوند. همچنین در آشنایی با یکسری مفاهیم و اصول اولیه همواره استادان تکالیفی را به دانشجویان در مورد ترجمه خواهند داد. از آن جایی که دانشجویان تازه به لغات و اصطلاحات مدیریتی آشنا شده اند؛ درک ترکیبی و ترجمه مقاله ISI مدیریت برای آن ها دشوار خواهد بود. گروه مترجمین ایران زمین با توجه به شناخت و درک این موضوع آماده همکاری همه جانبه با دانشجویان مقطع کارشناسی در زمینه مشاوره و ترجمه مقاله ISI مدیریت خواهد بود. همچنین در صورتی که دانشجویان نیازمند ایده و یا طرحی برای ارائه های کلاسی باشند گروه مترجمین ایران زمین با ترجمه مقالات ISI به کمک آن ها خواهد آمد.

ترجمه مقاله ISI مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد

در بخش تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) اهمیت ترجمه برای رشته مدیریت و گرایش های آن صد چندان خواهد شد، چرا که در این مقطع واژه های تخصصی بسیار زیادی وجود دارد و هرچند که برخی از آن ها آسان بنظر برسد ولی تنها با تخصص کافی در رشته مدیریت می توان از پس آن ها بر آمد. این موضوع زمانی که دانشجویان کارشناسی ارشد تصمیم به دفاع از پایان نامه خود دارند بیشتر روشن می گردد. بارها بر حسب تجربه اتفاق افتاده است که داور مربوط به پایان نامه زیر چنین اصطلاحاتی خط پر رنگی کشیده و وجهه دانشجو را در روز دفاع زیر سوال برده است. درک کاملا درست برای یک اصطلاح تخصصی در تمامی گرایش های مدیریت از اوجب واجبات در امور ترجمه تخصصی و مخصوصا مقالات ISI است. برای فرستادن مقاله که نمره قابل توجهی در پایان کار دانشجو دارد و امتیاز خاصی برای ورود او به مقطع دکتری محسوب می شود نیز باید دقت کافی را داشت. مجله هایی همچون Academy of Management Review، Journal of Marketing، Strategic Management Journal  و یا مجلات و کتاب‌هایی از این دست، اصطلاحات تخصصی و فنی بسیار زیادی دارند. گروه مترجمین ایران زمین با بهره گیری از نیروی جوان و متعهد خود که در زمینه مدیریت و گرایش های آن در مقطع ارشد مثل MBA، تحقیق در عملیات، تولید و عملیات، مالی، استراتژیهای توسعه صنعتی، بیمه، بازرگانی داخلی،  تحول، بازاریابی بین الملل، بازاریابی،  ، مالی دولتی، جهانگردی، منابع انسانی، مدیریت تحول، تشکیلات و روش ها، مدیریت سیستم های اطلاعات،مدیریت اجرایی و شهری مدیریت بازاریابی و صادرات، استراتژیک، مدیریت تولید و عملیات پیشرفته، نوآوری،  انتقال تکنولوژی، سیاست های تحقیق و توسعه، سیستم های اطلاعات پیشرفته، نظام کیفیت فراگیر و مدیریت منابع اطلاعاتی، به صورت کاملا تخصصی آماده ارائه خدمات ترجمه و پشتیبانی تخصصی از کارهای ترجمه مثل ترجمه مقاله ISI مدیریت و ترجمه کتاب مدیریت است. در این راستا گروه مترجمین ایران زمین با بهره گیری از کادری متعهد و مجرب آماده همکاری با دانشجویان مقطع ارشد در زمینه ترجمه مقاله ISI مدیریت با گارانتی ۳ ماهه کیفیت ترجمه ویژه ترجمه مقاله ISI مدیریت است.

ترجمه مقاله ISI مدیریت در مقطع دکتری

در مقطع دکتری نیز بخصوص در رشته مدیریت و گرایش های آن، نیاز به ترجمه کتاب مدیریت، ترجمه مقالات مدیریت و غیره از زبان های خارجی و علی الخصوص انگلیسی به فارسی و بالعکس، به منظور آپدیت بودن و همراه شدن با دانش روز جهانی احساس می شود. همچنین دانشجویان عزیز در مقطع دکتری رشته مدیریت به منظور ترجمه مقالات فارسی خود به زبان انگلیسی برای به چاپ رساندن در مجلات معتبر خارجی نیاز به مترجمین خوب، کاربلد و آشنا به اصول نگارشی و ویراستاری در این زمینه دارند. در دوره دکتری، داشتن یک رزومه مناسب حرف اول را می زند. امروزه دیگر نیاز نیست که فردی از خود تعریف کند و موقعیت و جایگاه علمی فرد همه چیز را نشان خواهد داد. گروه مترجمین ایران زمین اهمیت این موضوع را به خوبی درک می کند و از بهترین متخصصان خود در زمینه ترجمه رشته مدیریت و تمامی گرایش های مربوطه استفاده می کند. شما می توانید مقالات خارجی و معتبری را که فکر می کنید نیاز به ترجمه عالی دارند به ما بسپارید و ترجمه خود را با گارانتی کیفیت ترجمه تحویل بگیرید. همچنین درصورتی که می خواهید ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی انجام دهید، بهتر است با مشورت همکاران ما در گروه مترجمین ایران زمین به این مهم بپردازید و با خیالی آسوده به فکر پذیرفته شدن مقالات خود در ژورنال ها و جلات معتبر دنیا باشید.

اساتید گروه مدیریت در هر گرایشی با توجه به نیاز روز افزون دنیا و پیشرفت چشمگیر آن ها در بخش مدیریت با توجه به مشغله و درگیری های ذهنی فراوان، نیاز به داشتن یک تیم مجرب از مترجمین متخصص را احساس می کنند. گروه مترجمین ایران زمین با دانش از این مساله شما را یاری خواهد کرد و بهترین موضوعات را از بهترین مقالات دنیا برای شما به بهترین شکل ترجمه خواهد کرد. به گروه متعهد، جوان و با انگیزه مترجمین ایران زمین  در زمینه ترجمه مقاله ISI مدیریت اعتماد کنید.

 سفارش ترجمه