ترجمه مقاله ISI شیمی

ترجمه مقاله ISI شیمی

ترجمه مقاله ISI شیمی

علوم پایه – شیمی

دپارتمان ترجمه مقاله ISI شیمی یکی از پرکاربرد ترین و پرطرفدارترین دپارتمانها در وبسایت ترجمه آنلاین گروه مترجمین ایران زمین می باشد. هنگامی که صحبت از مهندسی شیمی می شود، همگان به این فکر می افتند که این رشته همانند رشته های شیمی کاربردی و یا محض است؛ اما این درصورتی است که قضیه کاملا فرق دارد؛ و یک مهندس شیمی اولا در شاخه ای از مجموعه رشته های علوم مهندسی قرار می گیرد. ثانیا او کسی است که یافته های علم شیمی را به کار می گیرد و از آن ها به صورت اصولی استفاده میکند؛ و عمدتا با کارخانجات و غیره سر و کار دارد.

به طور کلی گستره کار یک مهندس شیمی خیلی زیاد است؛ و صتایع و رشته های مختلفی را می تواند شامل شود. بر این اساس ، می توان واحدهایی همچون پالایشگاه، پتروشیمی، صنایع چوب و کاغذ، صنایع غذایی، صنایع داروئی و تجهیزات پزشکی، صنایع سلولزی، صنایع پلیمر، صنایع شیمیایی معدنی و بسیاری دیگر از صنایع را به این رشته مرتبط دانست. همچنین مهندسی شیمی از لحاظ تاریخی ارتباط تنگاتنگی به مهندسی مکانیک دارد. ورود مهندسین مکانیک به علم شیمی باعث به وجود آمدن رشته مهندسی شیمی شد. در این راستا مهندسی شیمی نوین، شیمی صنعتی و یا صنایع شیمیایی ایجاد گردید.

مهندسی شیمی در ایران

در ایران نیز این سابقه به سال ۱۳۱۴ با فارغ التحصیلی اولین دانشجوی مهندسی دانشکده علم و صتعت ایران بر می گردد. در رشته مهندسی شیمی دروس تخصصی زیادی وجود دارد. همچنین در سال های گذشته نرم افزار های زیادی همچون Ansys-Fluent، Comsol، Computational Fluid Dynamics-CFD، aspen plus، aspen bjac، aspen HTFS، aspen polymer، aspen adsim، aspen  و chemcad وجود دارد. از مهم ترین ویژگی این نرم افزارهای می توان به HELP  قوی موجود در این نرم افزار ها اشاره کرد. همچنین مقالات گوناگونی برای آن ها نوشته شده است. یکی از دغدغه های اصلی دانشجویان و اساتید این رشته در مقاطع مختلف اعم از کارشناسی، تحصیلات تکمیلی و دکتری داشتن HELP فارسی این نرم افزار ها و یا ترجمه مقالات مرتبط به آن ها به صورت دقیق است.

گروه مترجمین ایران زمین با داشتن کادری متخصص و مجرب به بهترین نحو ممکن در راستای خدمت به مهندسین شیمی کشور و ارتقای جایگاه علمی کشور قدم بر می دارد. پس دانشجویان و اساتید در خصوص ترجمه مقاله ISI شیمی مرتبط به این نرم افزارها بدون هیچ گونه نگرانی می توانند ترجمه مقاله ISI شیمی خود را به ما بسپارند.

با توجه به مطالب ذکر شده و اهمیت زیاد رشته مهندسی شیمی و بعلاوه به ­منظور افزایش اطلاعات و توانایی­ های دانشجویان و اساتید ، گروه مترجمین ایران زمین با داشتن یک مجموعه کاملاً تخصصی که از مترجمین خوب و فنی کشور محسوب می شوند، بر آن است که بتواند مقالات و کتب روز دنیا  را در که مربوط با رشته مهندسی شیمی می باشد را از زبان انگلیسی به زبان فارسی سلیس و روان ترجمه کند و با این مهم در زمان و هزینه جامعه علمی کشور نیز صرفه­ جویی قابل ملاحظه­ ای شود.

ترجمه مقاله ISI شیمی کارشناسی ارشد

در مقطع ارشد مهندسی شیمی گرایش های مختلفی همانند طراحی فرآیند، مهندسی فرایند، مهندسی ترموسنتیک، مهندسی کاتالیست جداسازی، پدیده های انتقال، کنترل، مهندسی نانو، مهندسی صنایع پالایش، مهندسی صنایع پتروشیمی،مهندسی صنایع گاز، مهندسی پلیمر، مهندسی صنایع غذایی، مهندسی صنایع سلولزی، مهندسی صنایع شیمیایی معدنی، مهندسی طراحی فرایندهای صنایع نفت، مهندسی بیوتکنولوژی، مهندسی داروسازی مهندسی ایمنی بهداشت ومحیط زیست HSE، مهندسی مخازن هیدروکربوری، بیوتکنولوژی، مهندسی هسته ای، مهندسی مهمات و تسلیحات و مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی وجود دارد.

گروه مترجمین ایران زمین به ­منظور ارائه تمام خدمات همچون ترجمه مقاله ISI شیمی و گرایش های ذکر شده و کمک به چاپ آن، ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی، ترجمه فوری و ارزان مقالات ISI، ترجمه سلیس و روان به همراه تایپ و  تمامی خدمات ترجمه با کیفیت عالی، آمادگی لازم را دارد. تمامی این موارد را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت در اختیار دانشجویان و اساتید گرامی قرار خواهد داد.

ترجمه مقاله ISI شیمی مقطع دکترای تخصصی

در مقطع ارشد و دکتری داشتن مقاله و کتاب یکی از فاکتورهای مهم در رشته مهندسی شیمی و در تمام گرایش های آن است. همچنین سمینارها، ارائه کلاسی و پروژه های دکتری نیز نیازمند ترجمه مقاله ISI شیمی است. اگر برای ترجمه مقالات خود برای ارائه به کنفرانس، مجلات معتبر و یا سمینار  دانشجویی هستید، گروه مترجمین ایران زمین با تکیه بر نیروی جوان و با انگیزه خود ترجمه مقاله ISI شیمی را به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد.

 دپارتمان ترجمه مقاله ISI شیمی در گروه مترجمین ایران زمین

یکی از چالش های پیش روی دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری رشته مهندسی شیمی استفاده از مقالات تخصصی و معتبر (ISI) در پایان نامه است. هرچه پایان نامه با مقالات معتبر تری نوشته شود، آن پایان نامه قوی تر و مهم تر خواهد شد. اگر شما هم به فکر ترجمه مقالات تخصصی خودتان، به منظور استفاده از آن ها در پایان­ نامه مقطع کارشناسی ­ارشد و یا دکتری خود هستید، کار را به کاردان و گروه مترجمین ایران زمین بسپارید. همچنین شما که پایان نامه خود را دفاع کرده اید و قصد دارید از پایان­ نامه خود مقاله استخراج کنید ؛ آن را از زبان فارسی به زبان انگلیسی ترجمه کنید؛ و در بهترین ژورنال­ های معتبر خارجی به چاپ برسانید؛ گروه مترجمین ایران زمین با دارا بودن گروهی جوان، با انگیزه و متعهد تخصصی ترین ترجمه مقاله ISI شیمی را برای شما  فراهم خواهد کرد.

این خدمات، گرایش های رشته مهندسی شیمی را در بر می گیرد. شعار ما کیفیت کار با توجه به گارانتی ۳ ماهه گروه مترجمین ایران زمین است، پیشنهاد گروه مترجمین ایران زمین، تجربه شما در بخش تخصصی ترجمه مقاله ISI شیمی است تا شما هم همانند کاربران دیگر، رضایت کافی داشته باشید و خدمات گروه ایران زمین و کیفیت کار ما را در میان دوستان و همکلاسی ­های خود به اشتراک بگذارید.

همانطور که مطلع هستید، رشته شیمی در کشور و دنیا با پیشرفت چشمگیری مواجه بوده است از این رو تمامی دانشجویان، کارمندان دولتی و بخش خصوصی می توانند در هر زمان و ساعت، با سپردن تمامی ترجمه مقاله ISI شیمی و گرایش های آن به گروه مترجمین ایران زمین، در اسرع وقت و با قیمت مناسب ترجمه به پیشرفت ایجاد شده در جهان برسند.

جهت سهولت در امر ثبت سفارش ترجمه مقاله ISI شیمی شما می توانید از ربات تلگرام ترجمه متن گروه مترجمین ایران زمین نیز بهره ببرید.