اطلاعیه ها:
استخدام مترجم زبان فرانسه
استخدام مترجم زبان عربی
استخدام مترجم زبان آلمانی
استخدام مترجم زبان ترکی استانبولی

ترجمه آنلاین مقالات ISI و کتاب در 52 زمینه تخصصی

ترجمه آنلاین

ترجمه آنلاین متن تخصصی و مقالات ISI ، با توجه به نیاز امروز دانشجویان، محققین و متخصصین به در دسترس بودن مترجمین متخصص در کلیه گرایش های علمی،ارائه خدمات ترجمه متن خصوصا در مورد ترجمه مقاله بصورت دست نویس دیگر جایگاهی در بین افراد ندارد. ترجمه آنلاین بدلیل در دسترس بودن مترجم متخصص در کلیه زمینه های علمی و تخصصی که بصورت تایپ شده به مشتریان گرامی تحویل داده می شود، جایگاهی به مراتب بالاتر را به خود اختصاص داده است. ضمن اینکه باید توجه داشت که در ترجمه آنلاین متن زمان نیز کاهش خواهد یافت و مشتریان محترم با سرعت بیشتری سفارش ترجمه خود را دریافت خواهند کرد.  ترجمه مقاله آنلاین در صورت داشتن گارانتی ارائه خدمات ترجمه متن کمک بسیاری را به دانشجویان و متخصصین در خصوص اطمینان از دریافت به موقع و با کیفیت مدنظر خواهد نمود.


گارانتی ترجمه آنلاین مقالات، دانش پژوه را از اطمینان به همراهی گروه ترجمه آنلاین تا چاپ مقاله در ژورنال های معتبر مطمئن خواهد نمود.


از خدمات اصلی گروه ترجمه آنلاین ایران زمین، ترجمه آنلاین متن خصوصا ترجمه مقاله ISI می باشد.سالها تجربه در زمینه ترجمه متن، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب و ترجمه مقالات ISI ارائه خدمات ترجمه متن و مقاله آنلاین را با بالاترین کیفیت میسر ساخته است.


ترجمه متن و مقاله در هر گرایش علمی و پژوهشی تخصص گروه ترجمه آنلاین ایران زمین می باشد. تیم ترجمه مقالات ISI با کادر مترجمین حرفه ای کیفیت ترجمه مقاله و متون شما را تا چاپ مقاله در ژورنال های معتبر مانند Elsevier تضمین می نماید.


گروه مترجمین ایران زمین در زمینه ترجمه آنلاین متون، مقالات، کتاب، Patent، اسناد تجاری و اداری و اسکریپت فیلم فعالیت دارد. ترجمه آنلاین مقالات ISI، ISC، IEEE و کتاب های تخصصی تمامی رشته های تخصصی از جمله مواردی هستند که می توانند در پیشبرد اهداف علمی و پژوهشی محققین گرامی را راهگشا باشند. ارائه مقالات ISI، ISC، IEEE چاپ شده در ژورنالهای معتبر جهانی به نام فرد پژوهشگر یکی از آیتم های مورد نیاز جهت ادامه تحصیل در مقطع دکتری در داخل و خارج کشور می باشد.


گروه ترجمه آنلاین ایران زمین فعالیت گسترده خود را در زمینه ترجمه مقالات و کتب در کلیه گرایشهای علمی و تحقیقاتی قرار داده است. ارسال آسان فایل ترجمه فارسی به انگلیسی و یا فایل ترجمه انگلیسی به فارسی توسط دانشجویان، محققین و اساتید، همچنین دسترسی آسان به فایل ترجمه شده مقاله و کتاب جهت بهره برداری و ارائه گارانتی کیفیت سه ماهه (مختص ترجمه مقالات ISI) برای اولین بار در ایران از مزیتهای این وبسایت ترجمه می باشد.


همچنین، لیست قیمت و زمان تحویل ترجمه شفاف به همراه ابزار برآورد قیمت ترجمه ( قابل دسترسی در کلیه صفحات وبسایت)، به کاربران گرامی این امکان را می دهد که خود نیز به راحتی بتوانند هزینه و زمان انجام سفارش ترجمه آنلاین خود را انجام دهند و در صورت تمایل به ثبت سفارش ترجمه خود اقدام نمایند.


گروه مترجمین ایران زمین از طریق همکاری با تیم های تخصصی گوناگون در بسیاری از دانشگاه ها و مراکز علمی- پژوهشی کشور تلاش دارد با ارائه کیفیت برتر در خدمات ترجمه، محققین ارزشمند ایران زمین را در راستای ارتقای سطح علمی کشور و مطرح نمودن ایران زمین به عنوان یکی از فعال ترین کشورها در زمینه تولید دانش یاری رساند.


از این رو، کلیه مقالات فارسی به انگلیسی ISI، ISC، IEEE مشمول گارانتی کیفیت سه ماهه خواهند بود و پژوهشگران ارجمند را تا آخرین گام چاپ مقاله ایشان در ژورنالهای تخصصی یاری خواهیم رساند.


با این شماره 09199128092و این ایمیل info@etransteam.com با ما در ارتباط باشید

ما با پشتیبانی و گارانتی کیفیت جهت رضایت شما تلاش میکنیم عضویت در سایت

گروه مترجمین ایران زمین